top of page

RESTAURACJA CESARSKA

3 widelce.png

Nasza restauracja

Restauracja Cesarska, mieszcząca się w Hotelu Diament Arsenal Palace w Chorzowie, swoją nazwę zawdzięcza prawdziwie pałacowym wnętrzom.

Trzy bogato strojone sale, wchodzące w jej skład, umożliwiają gościom organizację kameralnych spotkań rodzinnych i biznesowych.

Dzięki eleganckim wnętrzom i wyszukanemu menu, a także doskonałej lokalizacji tuż obok pięknego Parku Śląskiego, restauracja oraz przylegająca do niej sala bankietowa cieszą się dużym uznaniem wśród Par Młodych poszukujących idealnego lokalu do organizacji przyjęcia weselnego.

W sezonie rozpoczynającym się późną wiosną, a kończącym się wczesną jesienią, do dyspozycji gości oddany jest również urokliwy taras letni z Tajemniczym Ogrodem -osłonięty od wiatru i żaru słonecznego cichy zakątek, idealny dla osób pragnących odpocząć od gwaru miejskiego.

Nasza kuchnia

Potrawy serwowane w Restauracji Cesarskiej to kultowe specjały kuchni śródziemnomorskiej i polskiej. Zasmakują w niej więc zarówno miłośnicy owoców morza jak i tradycyjnych pierogów – zawsze elegancko i fantazyjnie podanych.

Sekretem naszej kuchni są świeże, starannie wyselekcjonowane produkty, składające się na wyśmienite, lekkie i zdrowe dania.

Posiadamy szeroką ofertę win, rekomendowanych przez eksperta i znawcę w tej dziedzinie – Sławomira Chrzczonowicza.

Nasz zespół

Aby goście naszej restauracji czuli się zawsze profesjonalnie obsłużeni, a skosztowane dania na długo pozostały w ich pamięci, niezbędna jest współpraca wielu osób.

Nasi kelnerzy i kucharze codziennie dokładają wszelkich starań, aby ich zaangażowanie i pasja, z jaką wykonują swoją pracę, stale spotykały się z uznaniem gości Restauracji Cesarskiej.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Paderewskiego 35, 41-500 Chorzów

l2.png

+48 32 606 84 84

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page