top of page

RESTAURACJA BLUEBELL

3 widelce.png

W przepięknym otoczeniu sosnowego lasu i niewielkiego jeziora na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w mieście Siewierz znajduje się Hotel Natura Residence**** Business & SPA. To właśnie jego sercem jest Restauracja BlueBell, której nowoczesny design łączy elementy Natury z wystudiowaną elegancją. Dzięki tak dobranej stylistyce wraz z całym Hotelem tworzą spójną całość i doskonale wtapiają się w otoczenie.

Restauracja BlueBell to idealne miejsce na spotkanie biznesowe, romantyczną kolację, bądź uroczyste przyjęcie. Dania w niej serwowane przygotowywane są z naturalnych składników, na bazie indywidualnie opracowanych recepturach w połączeniu z wyselekcjonowanymi ziołami. Użycie nowych technik takich jak gotowanie metodą Sous Vide oraz włączenie elementów kuchni molekularnej wzbogacają smaki dań tworząc przy tym niezapomniane wrażenia kulinarne, które na co dzień serwowane są Gościom restauracji.

Restauracja BlueBell dysponuje również bogatym asortymentem win pochodzących z Nowego i Starego Świata. W karcie znajdziemy takie klasyki jak Włoskie Chianti, czy Francuskie Pinot Noir. Wina pochodzące z Australii, Hiszpanii oraz Chile to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają bogatego smaku w lżejszej odsłonie.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Sucha 4, Siewierz

l2.png

+48 32 674 13 95

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page