top of page
Szukaj

S.PELLEGRINO YOUNG CHEF ACADEMY COMPETITION 2022-23

Ruszyły zgłoszenia do najbardziej prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla młodych kucharzy. Jego celem jest wyłonienie i promocja największych talentów kulinarnych na całym świecie. Inicjatywa S.Pellegrino – marki luksusowej wody znanej od 120 lat w ponad 150 krajach, ikony włoskiego stylu i smaku – powstała, aby wspierać rozwój młodego pokolenia kucharzy oraz wysokiej klasy gastronomii.

Aby się zakwalifikować, szef kuchni musi spełniać określone warunki, tj. być poniżej 30. roku życia oraz posiadać co najmniej rok doświadczenia pracy w restauracji jako chef, sous chef, chef de partie, chef de cuisine lub commis. Ważna jest też znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, ponieważ jest on oficjalnym językiem konkursu.


Możesz aplikować już teraz online za pośrednictwem strony Akademii Młodych Szefów Kuchni S.Pellegrino, do 30 kwietnia 2022 r.

S.Pellegrino Young Chef Academy Competition 2022-23 będzie piątą edycją światowego konkursu, po niezwykle udanej edycji w 2019-21, w której Szwed Jerome Calayag został zwycięzcą Wielkiego Finału w Mediolanie i dołączył do galerii sław obok poprzednich zwycięzców Yasuhiro Fujio, Mitcha Lienharda i Marka Moriarty.

Czy potrafisz podążać śladami poprzednich zwycięzców? Jeśli tak to zapisz się już dziś na kulinarną podróż życia.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page