top of page
Szukaj

Dzisiaj poznamy najlepszą restaurację w Polsce 2023.

Zaktualizowano: 23 kwi 2023

W dniu dzisiejszym w Hotelu Żubrówka w Białowieży podczas Gali Poland 100 Best Restaurants poznamy najlepszą restaurację w Polsce 2023 roku. W wydarzeniu weźmie udział ponad 200 właścicieli i szefów kuchni restauracji, które znalazły się na liście Poland 100 Best Restaurants 2023.Restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping.

Nagrody będą przyznawane w pięciu grupach : jeden widelec, dwa widelce, AWARD OF EXCELLENCE – 3 widelce, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 4 widelce, GRAND AWARD – 5 widelców. Restauracje i karczmy, które otrzymały 1 lub 2 widelce zostaną ogłoszone na stronie www.poland100bestrestaurants.pl

Podczas Gali przyznane zostaną również nagrody specjalne m.in. w kategoriach – Szef Kuchni Roku, Osobowość Kulinarna Roku, Szef Kuchni Jutra, Kucharz Odkrycie Roku, Kucharz Młody Talent.

Galę poprzedzi kolacja przygotowana przez szefa kuchni hotelu Żubrówka Łukasza Rakowskiego.Menu przedstawia się imponująco, przystawka: carpaccio z tuńczyka, sałatka z marynowanej rzepy i ogórka, dressing sezamowy, zupa: pielmieni w bulionie z kurczaka zagrodowego, opieńka miodowa, lubczyk, danie główne: comber z jelenia , mus kukurydziany, popcorn, młode marchewki gotowane w soku pomarańczowym, piana parmezanowa oraz deser: makaronik z kremem pistacjowym, dzika gruszka gotowana z pomarańczami i goździkami, czekoladowy ganache z chrupiącą posypką. Po kolacji nastąpi wręczenie nagród i około 22.30 poznamy najlepszą restaurację w Polsce.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page