top of page

U KUCHARZY W ARSENALE

3 widelce.png

Restauracja z historią
Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” to lokal z bogatą historią, który od otwarcia w 2006 roku cieszy się nieprzerwanie dobrą passą. Przyświecającą nam myślą było i nadal jest, tworzenie unikatowego miejsca, zapewniającego wyśmienite dania kuchni polskiej oraz niepowtarzalny klimat. Po remoncie restauracja cieszy oczy naszych Gości wyjątkowym wnętrzem – połączeniem drewna z bielą i zielenią, a także wyjątkowymi dodatkami.
Wyjątkowa lokalizacja i klimatyczne wnętrza
Nasza restauracja wyróżnia się także znakomitą, a przy okazji nieoczywistą lokalizacją, ponieważ mieści się w budynku danego Arsenału z XVII wieku. Ta obecnie zabytkowa budowla początkowo pełniła funkcję królewskiego magazynu broni, aby w kolejnych latach stać się świadkiem wielu ważnych wydarzeń historycznych. Choć funkcje Arsenału zmieniały się na przestrzeni lat, to współcześnie staramy się utrzymać jego niepowtarzalny charakter. We wnętrzu restauracji „U Kucharzy w Arsenale” można odkryć między innymi odsłonięte, historyczne ceglane ściany z ozdobnymi filarami oraz wyjątkową przestrzeń, w której króluje imponująca wyspa kuchenna. Możliwość obserwowania kucharzy podczas przygotowywania rewelacyjnych potraw z pewnością nadaje restauracji niecodziennego klimatu.

Wyśmienita kuchnia
Restauracja „U Kucharzy w Arsenale” zapewnia wyjątkową ucztę dla podniebienia, oferując wyśmienite dania kuchni polskiej. Harmonijne połączenie smaków i aromatów, a także niezwykle apetycznej prezentacji sprawia, że nasi Goście przez długi czas wspominają prawdziwe dzieła wychodzące spod rąk naszych kucharzy. Proponujemy zarówno dania mięsne przygotowywane z różnego rodzaju mięs, w tym również dziczyzny, jak i znakomite potrawy bezmięsne, dzięki czemu każdy Gość z pewnością odnajdzie swój smak. Znakomitym zwieńczeniem każdego spotkania w naszej restauracji będzie rewelacyjny deser, któremu nie sposób się oprzeć, o czym świadczą liczne pozytywne opinie zadowolonych Gości.

Perfekcyjne przygotowywanie dań
Przygotowywanie dań w naszej restauracji stanowi swoisty teatr dla odwiedzających. Sztuka rozpoczyna się już na wyspie kuchennej, gdzie nasi kucharze z pasją oddają się tworzeniu kolejnych wyśmienitych potraw. Dbają o to, aby każde danie zachwycało w najmniejszym detalu zarówno smakiem, jak i walorami estetycznymi. Serwowane dania raczą Gości nie tylko fantastycznym smakiem i apetycznym aromatem, ale również doskonałą prezentacją.

Znakomity zespół
Nasza restauracja wyróżnia się wyjątkowo klimatycznym wystrojem, doskonałą lokalizacją oraz rewelacyjną kuchnią, a jej najlepszym spoiwem jest znakomity zespół. Zarówno kucharze, jak i kelnerzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby odwiedzający nas Goście czuli się komfortowo, a dania zachwycały smakiem oraz perfekcyjnym wyglądem. Restaurację „U Kucharzy w Arsenale” bez wątpienia tworzą ludzie z pasją do gotowania, którą chcą się dzielić z innymi. To także osoby, które z satysfakcją myślą o kolejnych zadowolonych Gościach, rozkoszujących się ich potrawami w przyjemnej atmosferze. Nasz fantastyczny zespół przekładający swoją pasję na talerze sprawia, że restauracja nieustannie przyciąga wielu stałych Gości, a także odwiedzających nas po raz pierwszy.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Paweł Michowski
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Długa 52, 00-238 Warszawa

l2.png

+48 885 886 150

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page