top of page

RESTAURACJA DZIKI BYK 2.0

3 widelce.png

Historia marki Dziki Byk rozpoczęła się w 2017 roku w Czarnym Dunajcu , gdzie otworzyliśmy pierwszy punkt z burgerami. Zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni odbiorem restauracji, która z miesiąca na miesiąc cieszyła się wzrostem popularności. Ruch, dobre opinie i chęć rozwoju dały możliwość otworzenia kolejnego punktu tym razem w Nowym Targu.
Lokal Dziki Byk 2.0 na ul. Krzywej 19B otworzyliśmy w 2020 roku. W tym miejscu również można skosztować klasycznych burgerów, które zapoczątkowały naszą kulinarną przygodę. Jednak nowe miejsce dało perspektywy na rozwój, dlatego w Nowym Targu odważyliśmy się stworzyć bogatsze menu, które dzisiaj tworzy unikalną kompozycję. W naszej ofercie znajdziecie bowiem autorskie dania szefów kuchni inspirowane przede wszystkim kuchnią amerykańską oraz azjatycką, zjecie klasyki światowego street food’u a także steki. W tym miejscu należy wspomnieć o okazałej karcie napoi, bowiem nasz bar znany jest z różnorodności. Autorskie koktajle zarówno alkoholowe jak i bez, kraftowe piwa czy dosyć spora oferta win, to jedynie ułamek tego co znajdziecie w naszym menu.
Do restauracji Dziki Byk 2.0 warto również zajrzeć ze względu na wystrój i atmosferę, która tutaj panuje. Wnętrze zachwyca nowoczesnym stylem i chociaż utrzymane jest w odcieniach brązu i czerni stwarza niezwykle ciepłą atmosferę. Lokal pomieści ok. 100 osób, posiadamy zarówno mniejsze stoliki dla par jak i loże, które pomieszczą od 6-ciu do nawet 20-stu osób.
Podsumowując nasz lokal to odważna, oryginalna i co więcej - smaczna restauracja. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Sprawdź sam!

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Krzysztof Wojtyczka, Mateusz Olszowski
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Krzywa 19B, 34-400 Nowy Targ

l2.png

+48 880 000 860

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page