top of page

RESTAURACJA BESKIDZKA

3 widelce.png

Restauracja Beskidzka to miejsce stworzone z pasji płynącej z serca. Miłość do gotowania i zaangażowanie w działanie sprawiło ze będziecie mogli odwiedzać to wyjątkowe miejsce na szlaku małopolskiej gastronomii.

Restauracja zlokalizowana u podnóży Beskidu Małego, w niewielkim turystycznym Andrychowie. Restauracja Beskidzka to dwupoziomowy lokal. Sala restauracyjna posiada 53 miejsca siedzące, a na piętrze zlokalizowana jest sala bankietowa mogąca zmieścić dodatkowo aż do 75 osób. Ponadto w okresie letnim przy restauracji funkcjonuje świetnie zaaranżowany ogórek, tam również znajduje się sporo miejsca. Miejsce przyjazne dla dzieci, dysponujące kącikiem zabaw w środku jak i na zewnątrz. Restauracja posiada toaletę przystosowaną dla niepełnosprawnych a komunikacja między wejściem, salą dolną i ogródkiem nie sprawia osobom niepełnosprawnym trudności. Dostępne WI – FI oraz parking sprzyjają spotkaniom biznesowym.

Świetne jedzenie, kuchnia Polska, Fusion, dobre burgery i pizza. Drinki, kultowe jasne pełne albo obszerna paleta piw kraftowych wręcz namawiają aby skorzystać latem ze świetnie prezentującego się ogródka przy restauracji. Sala bankietowa jest klimatyzowana dla której przygotowana jest specjalna oferta organizacji przyjęć okolicznościowych. Szefowie kuchni, bracia i inwestorzy w jednym, to połączenie wszystkich tych cech sprawiło że aż tak bardzo zaangażowali się w pracę nad prezentowanym miejscem. Wraz z współpracownikami budują silny zespół który każdego dnia zdobywa nowe doświadczenia stając się dla Was lepszymi w każdym calu.

Restauracja akceptuje szereg metod płatności od tradycyjnej gotówki, przez karty kredytowe i debetowe a także BLIK oraz przelewy. Restauracja przyjmuje wcześniejsze rezerwacje po kontakcie z obsługą lub menagerem.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Bracia Michał i Marcin Pająk
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Beskidzka 5A, 34-120 Andrychów

l2.png

+48 537 488 135

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page