top of page

RESTAURACJA CRAFT

3 widelce.png

Restauracja Craft to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, które oferuje niezapomnianą podróż po polskich smakach. Położona w historycznej części miasta – na Ostrowie Tumskim – łączy w sobie nowoczesny charakter stosowanych technik kulinarnych z jednoczesnym poszanowaniem tradycyjnego podejścia do kuchni. To właśnie ten aliaż czyni je niezwykle wyjątkowym i wartym odwiedzenia.
Pieczołowicie dobrane składniki od zaufanych lokalnych dostawców stanowią podstawę serwowanych w Craft dań. Wizyta w restauracji za każdym razem stanowi wyjątkowe doświadczenie, a wszystko za sprawą zmieniającego się sezonowo menu. Jedno pozostaje w nim jednak stałe – wysokiej jakości produkt.
Potrawy tworzone przez doświadczony zespół kucharzy Craft to małe dzieła sztuki, ale na wyjątkowość restauracji wpływa także gustownie urządzona przestrzeń. Wielkie okna i surowy wystrój, w którym królują naturalny dąb, czarna stal i skóra to elementy charakterystyczne dla Craft. W lokalu panuje swobodna atmosfera – idealna na romantyczny wieczór z ukochaną osobą czy spotkanie w rodzinnym gronie. Restauracja jest również często wybierana na miejsce spotkań biznesowych.
Niewątpliwym atutem restauracji jest także otwarta kuchnia, która pozwala jej Gościom obserwować kucharzy przy swojej pracy-pasji.
Restauracja Craft to obowiązkowe miejsce dla każdego, kto kocha celebrację wspólnych posiłków oraz chce poznać nowe oblicze polskiej kuchni.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Igor Arent-Rabiej
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Plac Katedralny 8, 50-329 Wrocław

l2.png

+48 71 72 73 163

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page