top of page

RESTAURACJA PERSANTE

3 widelce.png

Restauracja Persante, położona w hotelu Radisson Resort w Kołobrzegu, zabiera gości w kulinarną podróż, w centrum której znajdują się naturalne, ekologicznie pozyskane produkty z lokalnych gospodarstw. Ten wyjątkowy lokal, osadzony w budynku, gdzie skandynawska prostota spotyka się z przytulną elegancją, obiecuje niezapomniane doznania smakowe. Design wnętrz, odzwierciedlający filozofię zrównoważonego rozwoju oraz bliskość natury, stwarza perfekcyjne warunki dla nieśpiesznych spotkań.

Menu restauracji czerpie inspirację z doliny rzeki Parsęta, odzwierciedlając kulinarną różnorodność i bogactwo regionu. Szef kuchni, z ogromną pasją i zaangażowaniem, tworzy dania, które łączą tradycję z nowoczesnością. Dzięki temu, goście mają okazję smakować zarówno klasyczne, jak i nowatorskie interpretacje lokalnych przysmaków.

W Persante każdy produkt ma swoją unikalną opowieść, od miodu parzonego na torfie wrzosowym, przez dzikie grzyby z zachodniopomorskich lasów, aż po konfiturę z dzikiej róży. Dania, z wielką dbałością przygotowywane przez szefa kuchni, są dowodem uznania dla lokalnej tradycji i naturalnych zasobów regionu, a jednocześnie zapraszają gości do odkrywania nowych wymiarów smaku.

Elegancja i spokój wnętrz restauracji Persante, zaprojektowanych z myślą o komforcie i estetyce, tworzą idealne tło dla kulinarnych doświadczeń. Każda wizyta tutaj jest niezapomnianym przeżyciem, dzięki pełnemu skupieniu na smaku i aromacie degustowanych potraw.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Jakub Pawlak
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Morawskiego 10, 78-100 Kołobrzeg

l2.png

+48 94 71 06 460

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page