top of page

RESTAURACJA ARTE

3 widelce.png

Restauracja Arté wyznacza wysokie standardy na kulinarnej mapie Kołobrzegu, a jej wnętrza inspirowane bogatą estetyką epoki art deco, tworzą idealne dopełnienie dla kulinarnych dzieł sztuki. W Arté każda pora roku to nowa paleta smaków. Dzięki zdolnościom naszego szefa kuchni, który wprowadza świeże pomysły, odwołując się do sprawdzonych klasyków, goście mogą delektować się odnowionym menu dwa razy w roku w okresie jesienno-zimowym i wiosenno-letnim. Szczególne uznanie zdobywa nasz rosół z kaczki z niepowtarzalnymi pierożkami faszerowanymi pieczoną gęsiną, doprawionymi tradycyjnymi ziołami – danie, które stało się ikoną naszej kuchni. Nie można również przejść obojętnie obok naszej sezonowanej wołowiny, która jest podstawą wyśmienitych steków, zapewniających głębokie, zapadające w pamięć doznania smakowe.

Do tego wspaniałego doświadczenia kulinarnego dołącza się Kawiarnia Arté, będąca integralną częścią restauracji i stanowiąca idealne miejsce do relaksu. Goście mogą tu delektować się wyśmienitą kawą i deserami prosto z hotelowej cukierni, zatapiając się w komfortowych, miękkich fotelach, w otoczeniu spokojnej atmosfery.

Restauracja Arté, uznana przez krytyków, dwukrotnie zdobyła wyróżnienie w renomowanym przewodniku Gault & Millau, co potwierdza jej wyjątkowość i determinację, aby dostarczyć kulinarne doświadczenia najwyższej próby. Serdecznie zapraszamy do Arté – miejsca, gdzie magia nadmorskiego krajobrazu harmonijnie splata się z niezapomnianymi doznania smakowymi, tworząc atmosferę pełną rozkoszy dla wszystkich zmysłów.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Sułkowskiego 4a-c, 78-100 Kołobrzeg

l2.png

+48 94 35 55 700

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page