top of page

TRATTORIA W PUSZCZY

3 widelce.png

Inspiracją do jej stworzenia była Puszcza Piska w której położony jest Hotel Mazurski Raj nad jeziorem Bełdany. Stylowe i ciepłe wnętrze powstało dzięki ujęciu takich elementów jak: zieleń, drewno, roślinność, a przeszklone ściany dały nam poczucie przestrzeni oraz spotkania z naturą.

Kuchnia opiera się tu nie tylko na regionalnych smakach Mazur. Zaskoczymy Was inspiracjami kuchni włoskiej, francuskiej i azjatyckiej. Każde danie tworzymy w najdrobniejszych szczegółach. Pyszne, świeże, zachwycające swą prostotą. Czerpiemy z otaczającej nas natury, wykorzystując sezonowe jej „owoce”. Współpracujemy z lokalnymi gospodarstwami, dostawcami i producentami. Dzięki własnej wędzarni zaserwujemy Wam pyszne wędzone wędliny, ryby i sery przygotowywane według regionalnych receptur.

Trattoria to nie tylko poezja smaków, ale także pokaźna kolekcja win dopasowanych do każdej pozycji w karcie. Dzięki temu w biblioteczce winnej każdy miłośnik znajdzie swoje ulubione smaki.

Profesjonalna, uśmiechnięta załoga restauracji zadba, by czas zatrzymał się dla Was wraz z każdym kęsem. Przesympatyczna atmosfera i wyjątkowa gościnność sprawi, że nie będziecie chcieli opuścić tego miejsca. A okolica, widok tafli jeziora, Puszcza Piska na pewno przyciągnie Was tu ponownie.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Paweł Rafał Guziewicz
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Piaski 5, 12-220 Ruciane Nida

l2.png

+48 87 425 21 00

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page