top of page

RISTORANTE OSTERIA LE BOTTI

3 widelce.png

Osteria le Botti - zatrzymaj się i wstąp do nas

Osteria le Botti to typowo włoska restauracja z regionalną kuchnią domową. Nasz lokal powstał z pasji do kuchni włoskiej. Mój mąż, Federico, pochodzi z serca Włoch - z Umbrii, ja od lat jestem zakochana we Włoszech, języku włoskim, kulturze i kuchni tego kraju. Razem z mężem od zawsze marzyliśmy o stworzeniu kameralnego miejsca, w którym będzie można zjeść jak u włoskiej mammy. Tradycyjne dania, przygotowane z prawdziwych włoskich produktów, według regionalnych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, które można popić włoskim winem najlepszej jakości.

W Osterii codziennie zostawiamy nasze serce, przekazujemy klientom naszą miłość do włoskiego jedzenia, chcemy by każdy nasz klient czuł się jak u siebie w domu, by wracał do swoich ulubionych smaków i aromatów.

Jeśli chcecie poczuć włoski, domowy klimat na Śląsku, zapraszamy na wyśmienity lunch w przerwie w pracy, obiad z rodziną, romantyczny wieczór przy lampce wina.

Zapraszamy do Osteria le Botti w Tychach

Kinga i Federico Gonfia

Włoska tradycja ponad wszystko

Od czterech lat, mimo zmieniających się mód w gastronomii, konsekwentnie serwujemy typową kuchnię włoską - taką, jaką sami jadamy na co dzień, jaką przekazała nam “mamma” i “nonna”.

Zapoznawanie Klientów z włoskimi smakami, przygotowywanie pysznych i pożywnych włoskich dań w niewygórowanej cenie, to nasza misja.

Wyszukujemy regionalne przepisy ze wszystkich regionów Włoch. Z racji pochodzenia mojego męża, wprowadzamy do menu smaki umbryjskie, rzadko spotykane w Polsce. Dlatego klient znajdzie u nas sławną umbryjska porchettę, umbryjskie kiełbaski, inne dania z wieprzowiny, z których słynie ten region.

Poprzez nasze menu, pokazujemy prawdziwe włoskie smaki i aromaty, które każdy miłośnik Italii znajdzie we włoskim domu.

W Osteria le Botti często organizujemy kolacje degustacyjne połączone z degustacją wyśmienitego wina. Dla nas to czas bliskich spotkań z Klientami przy wspólnym stole, z opowieściami o jedzeniu i winie. To świetna okazja do wspólnej biesiady w prawdziwie włoskim stylu.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Barona 30, Tychy

l2.png

+48 790 771 778

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page