top of page

LEŚNA PERŁA

3 widelce.png

Leśna Perła to miejsce jak z kart najpiękniejszych dzieł polskiej literatury, opowiadających o urokliwych dworach i życiu ich mieszkańców. Obiekt o wyjątkowej architekturze idealnie komponuje się z otoczeniem, a najlepsi kucharze serwują dania kuchni śląskiej, polskiej i europejskiej, które łączą elementy tradycyjnych smaków z nowoczesnym przygotowaniem i podaniem. Specjalizują się w daniach z dziczyzny, opartych na dawnych recepturach. Polecają także wyselekcjonowane wina jako idealne uzupełnienie podawanych dań.

Leśna Perła urzekła artystów i ludzi mediów, wybierających ją na miejsce biesiadowania i tworzenia programów dla telewizji regionalnych. Jest wymarzonym miejscem na rodzinny obiad, romantyczną kolację, a także na wielkie uroczystości i firmowe eventy. Obszerne i urządzone z dużym wyczuciem smaku pokoje hotelowe zachęcają do zostania w tej pięknej scenerii na dłużej.

W 2019 roku Leśna Perła dołączyła do Szlaku Kulinarnego „Śląskie Smaki” i w tym samym roku zdobyła I MIEJSCE na XIV Festiwalu „Śląskie Smaki” w Rudach, otrzymując statuetkę Złotego Durszlaka oraz tytuł Eksperta Śląskich Smaków. Szlak powstał z inicjatywy Śląskiej Organizacji Turystycznej w trosce o kulinarne dziedzictwo regionu.

Wiosną 2019 roku w Leśnej Perle odbył się Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek, który w związku z dużym zainteresowaniem wystawców i smakoszy będzie kontynuowany w następnych latach.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Leśna 1, 44-160 Rudziniec

l2.png

+48 32 411 23 23

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page