top of page

KELNERZY W WIEŻY

3 widelce.png

Kelnerzy w Wieży to wyjątkowa restauracja położona w sercu Zabrza, która zachwyca nie tylko wykwintnymi daniami, ale także niepowtarzalnym klimatem i historycznym otoczeniem. Nasza restauracja mieści się w malowniczej Wieży Ciśnień, która jest nie tylko symbolem miasta, ale także jednym z najważniejszych zabytków architektury przemysłowej w Polsce. Nasza restauracja szczyci się także w pełni przeszklonym tarasem widokowym, na którym nasi goście mogą delektować się posiłkami, ciesząc się zapierającym dech w piersiach widokiem na miasto. To niezwykłe doświadczenie, które sprawia, że każda wizyta w Kelnerzy w Wieży staje się wyjątkowym przeżyciem.
Nasz zespół kelnerów to prawdziwi profesjonaliści, którzy doskonale znają się na sztuce serwowania oraz obsłudze gości. Z pasją i zaangażowaniem dbają o komfort każdego klienta, gwarantując niezapomniane wrażenia kulinarne. Nasza restauracja powstała z pasji do kulinarnej sztuki i miłości do historii. Od samego początku stawiamy sobie za cel dostarczanie naszym gościom niezapomnianych doznań smakowych oraz niepowtarzalnych chwil spędzonych w wyjątkowym otoczeniu.
Dodatkowo, restauracja Kelnerzy w Wieży oferuje bezpłatny parking tuż pod samą Wieżą Ciśnień, aby ułatwić naszym gościom dostęp do lokalu. Dbamy także o komfort osób niepełnosprawnych, oferując windę oraz specjalnie dostosowane ubikacje. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi i wygodnych warunków dla wszystkich naszych gości. Posiadamy ok. 55 miejsc siedzących. Taras widokowy mieści stolik z miejscem dla maksymalnie 4 osób. Restauracja 7 października 2023 r będzie świętować swoje pierwsze urodziny.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

ul. Zamoyskiego 2, 41-800 Zabrze

l2.png

+48 721 514 612

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page