top of page

MAJĄTEK HOWIENY

3 widelce.png

Majątek Howieny Countryside Venue to miejsce stworzone z pasją, które zachęca do odwiedzin poprzez swój niezwykły klimat, który tam panuje. Zaledwie 8 km od miasta Białystok zaznać można sielskiej atmosfery, która bez wątpienia na przestrzeni lat ma swoich miłośników.
Majątek Howieny swoją oryginalność oraz urokliwość zawdzięcza 7-hektarowej polanie, gdzie mieści się aż 19 różnych obiektów, wśród których są przenoszone stare drewniane chaty, nowopowstały Dom Gościnny „Sielanka” czy też zabytkowy wiatrak. Dodatkowo na terenie znajduje się nasze mini ZOO, które umili spacer wszystkim Gościom chcących nieco odetchnąć od miejskiego zgiełku.

W Na terenie Majątku Howieny można skorzystać z usług Restauracji, która oferuje wyśmienitą kuchnię regionalną w nowoczesnym wydaniu. Nie jest tajemnicą, że stawiamy na produkty najwyższej jakości, ponieważ wiemy, że uczciwa kuchnia broni się sama! W naszej Karcie znajdą Państwo tradycyjne dania, które niewątpliwie zostały okraszone oryginalnością. Doświadczona obsługa troszczy się o każdy szczegół i dokłada wszelkich starań, aby pobyt u nas dostarczył Państwu wiele radości. Miłośników jedzenia na świeżym powietrzu zapraszamy w okresie letnim do naszego Ogródka Restauracyjnego.
Specjalizujemy się także w organizacji wszelkiego typu przyjęć okoliczniościowych oraz eventów. W swej ofercie posiadamy także opcję zamówienia cateringu.
Naszym najnowszym projektem jest Ekskluzywna Stodoła Weselna, która jest największą stodołą w stylu Barn Weddings w Polsce.
Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszego sielskiego miejsca.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Tomasz Bułach
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

18-106 Turośń Kościelna, Pomigacze 91 k.Białegostoku

l2.png

+48 600 012 348

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page