top of page

RESTAURACJA LEŚNA PRZYSTAŃ

3 widelce.png

Restauracja Leśna Przystań to wyjątkowe miejsce na mapie województwa opolskiego, zaledwie 45 minut od granic Wrocławia i Opola. Najnowsza inwestycja Ośrodka Leśna Przystań to klimatyczna przestrzeń z tarasem, skąd można podziwiać wspaniały widok na jezioro i okoliczne lasy.
Sercem naszego obiektu jest kuchnia. To właśnie tutaj tworzą się starannie skomponowane potrawy, które uwodzą podniebienie i zmysły. Tu dania rodzą się z pasji do gotowania naszego Szefa Kuchni Macieja Żywca, który serwuje nowoczesne, autorskie menu oparte na produktach lokalnych dostawców.
Nasza Restauracja znajduje się tuż nad brzegiem jeziora, więc w menu nie mogło zabraknąć miejsca na wyśmienite propozycje z rybą w roli głównej. Charakterne pozycje mięsne to również nasza specjalność. Świetnie wyposażony bar gwarantuje Gościom bogatą ofertę win, wyselekcjonowanych alkoholi oraz ciekawych koktajli, również w wersji bezalkoholowej. U nas napijecie się Państwo wyśmienitej kawy, tej tradycyjnej jak i przelewowych wersji alternatywnych.
Leśna Przystań to 100 hektarów natury: 2 jeziora oraz tereny zielone, otoczone przez lasy rezerwatu przyrody Kokorycz.
Naszych Gości zapraszamy do całorocznych domków usytuowanych przy linii brzegowej jeziora, a w sezonie na pobyt na strzeżonej plaży. Do Państwa dyspozycji jest wypożyczalnia kajaków i rowerków wodnych oraz dwa sezonowe beach bary.
Leśna Przystań to zielona oaza spokoju, gdzie w pełni odetchniesz od gwaru codzienności. Dla osób poszukujących chwili wytchnienia i relaksu to doskonałe miejsce na odprężający wypoczynek w bliskości przyrody i jednocześnie okazja do kulinarnej podróży w poszukiwaniu nowych, ekscytujących smaków.
Zapraszamy!

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Maciej Żywiec i Daniel Szymański
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Leśna Przystań, 49-200 Osiek Grodkowski

l2.png

+48 511 266 044

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page