top of page

RESTAURACJA TRẦN TRẦN

3 widelce.png

Misją restauracji Trần Trần jest przedstawienie niepowtarzalnych smaków i walorów kuchni wietnamskiej i zaoferowanie jej w najlepszym, niespotykanym dotąd wydaniu. Kuchnia wietnamska słynie bowiem z niezwykłych połączeń zdrowych i starannie dobranych składników, tworząc bogatą ofertę charakterystycznych dań, przygotowywanych z sercem. Dania te, serwowane w naszej restauracji Trần Trần, idealnie sprawdzą się zarówno podczas spokojnego celebrowania w gronie rodzinnym, pośród przyjaciół, czy też podczas spotkań biznesowych.
Prawdziwa azjatycka kuchnia w sercu stolicy.
W Trần Trần razem z żoną stworzyliśmy przestrzeń, którą Goście chętnie odwiedzają – z uwagi nie tylko na jej autentyczny charakter, ale i przyjazny klimat. Od początku naszym marzeniem było zbudowanie miejsca pełnego życia, w którym dobrze czuje się każdy, niezależnie od wieku i tego, czy wpadł do stolicy na chwilę, czy też – tak jak my – związał z nią całe swoje życie. W kuchni napędza nas przede wszystkim pasja. Nie idąc na żadne jakościowe kompromisy, czerpiemy tylko z naturalnych składników, będących nie tylko podstawą udanej kuchni i dobrego smaku, ale także fundamentem zdrowego stylu życia. Gościom spragnionym azjatyckiej klasyki serwujemy tradycyjną zupę phở (do której wywar przygotowujemy przez 10 godzin), ale też uwielbiane przez Polaków sajgonki. W kuchni nie uznajemy dróg na skróty – gotujemy wyłącznie na bazie naturalnych składników.
Przyjeżdżając tu ponad 30 lat temu, rozpoczęliśmy nowy etap w naszym życiu, który trwa do dziś. Codzienne wyzwania w pełni rekompensuje nam fascynująca podróż przez smaki Azji, ale też obecność gości, a przede wszystkim ich zadowolone miny po skończonym posiłku.
Śmiało, rozgość się! Jeśli nie możesz się zdecydować, nasza obsługa chętnie podpowie, co może Ci szczególnie posmakować.
Zapraszamy w przepyszną i egzotyczną podróż kulinarną, dzięki której odkryjesz prawdziwe smaki Azji.
Vinh Quang Trần wraz z żoną Hong Anh NGÔ.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Vinh Quang Trần wraz z żoną Hong Anh NGÔ.
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Wilcza 20, 00-526 Warszawa

l2.png

+48 690 008 999

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page