top of page

RESTAURACJA STARA WOZOWNIA

3 widelce.png

Restauracja Stara Wozownia to kulinarne serce Pałacu Mała Wieś. Fascynuje bogactwem produktów, oprawą posiłków i sprawną obsługą..

Szef Kuchni dba o to, by dania zachwycały koneserów niespotykanych połączeń produktów i zniewalały smakiem. Podawane w elegancki sposób idealnie korespondują z atmosferą miejsca.

Stara Wozownia specjalizuje się w kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie, wykorzystując najnowsze trendy kulinarne oraz sezonowe i regionalne składniki.

W menu a la carte znaleźć można stałe pozycje dań, które zachwycają nowymi odsłonami, jak również nowe propozycje tworzone w oparciu o zmienność pór roku oraz regionalne składniki z grójecczyzny – jabłka, gruszki, śliwki oraz grzyby z okolicznych lasów.

Oprócz sezonowego menu a la carte, restauracja oferuje również 4 i 6 daniowe menu historyczne nawiązujące do kuchni gotowanej w Małej Wsi 100 lat temu, menu lunchowe i bufetowe na specjalne imprezy oraz catering zewnętrzny.

Restauracja Stara Wozownia rozpoczęła działalność w marcu 2017 roku i szybko zyskała uznanie gości za pyszną kuchnię, piękne wnętrza, dobrą i przyjazną obsługę oraz niezwykłą atmosferę. Jest prestiżową lokalizacją dla biznesu, fantastycznym celem podróży dla miłośników dobrej kuchni oraz historii, a także wielbicieli spędzania wolnego czasu w pięknych miejscach.

Przyciąga również bogata karta win z całego świata oraz regionalnych cydrów, a także znajdujący się tuż obok butikowy hotel z 16 apartamentami

W Pałacu Mała Wieś masz pewność, że każdy posiłek to przemyślnie odegrana symfonia smaku!

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Mała Wieś 40, Belsk Duży

l2.png

+48 782 40 40 40

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page