top of page

MEZE BY TEO VAFIDIS & SONS

3 widelce.png

SŁONECZNA GRECJA W CENTRUM WARSZAWY
Autorska restauracja MEZE by Teo Vafidis & Sons to nowoczesne wnętrze, wypełnione tradycyjnym greckim smakiem, pozwalające zmieścić około 150 osób, możliwość podziału sali kurtyną pozwala na zorganizowanie bardziej kameralnego spotkania w intymnej przestrzeni.
Doskonałość naszych potraw wynika z dobrze ugruntowanego fundamentu gastronomicznego jakim jest doświadczenie Teo Vafidisa. Dzięki Jego wiedzy kulinarnej mogliśmy stworzyć miejsce, w którym są serwowane pyszne potrawy we wspaniałej rodzinnej atmosferze.
Produkty w większości sprowadzamy z Grecji dzięki czemu nasze potrawy zachowują autentyczny smak, a gość może przenieść się kubkami smakowymi do greckiej tawerny nad morzem. W tworzeniu restauracji przyświeca nam idea pokoleniowej mądrości, oparta na kefi (gr. κέφι) radości z życia, wykorzystania każdej chwili.
MEZE ma być właśnie takim miejscem, gdzie spędzisz niezapomniany czas, wyjdziesz najedzony i zadowolony i z pewnością do nas wrócisz. Kuchnię opieramy przede wszystkim na koncepcji foodsheringu. Sama nazwa MEZE (gr. μεζέ, μεζέδες) to w greckiej kuchni określenie przystawek zarówno zimnych jak i ciepłych, przynoszonych na licznych talerzach ustawianych na środku stołu. Słowo MEZE w sposób szczególny prezentuje grecką filozofię jedzenia, polegającą przede wszystkim na możliwości wspólnego celebrowania posiłku. Zamawiając liczne talerzyki, każdy ma możliwość skosztowania wszystkich potraw, a przyjemność z jedzenia rozciąga się na cały wieczór.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Theofilos Vafidis
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Wilcza 46, 00-679 Warszawa

l2.png

+48 698 782 654

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page