top of page

RESTAURACJA MARILOR

3 widelce.png

Kuchnię polską z niezmiennym zachwytem odkrywamy na nowo - każdego dnia.

Nowoczesna i lekka, z nutą światowych inspiracji i bogactwem lokalnych składników smakuje wybornie podczas niezobowiązującego lunchu, niedzielnego rodzinnego obiadu i wykwintnej kolacji z dodatkiem specjalnie dobranych win. Nasze dania sprawdzili też najmłodsi eksperci, bo gotujemy również z myślą o nich!

Restauracja Marilor to jednak więcej niż pyszna kuchnia. Jasne wnętrza pełne bogatej zakopiańskiej historii, z nowoczesnym sznytem i niezobowiązująca atmosferą wręcz emanują dobrą energią - Restauracja Marilor zaprasza, by znaleźć radość ze wspólnych chwil przy doskonałej kuchni.

Po wspólnym posiłku, do domu oprócz pozytywnych wrażeń zabierzecie ze sobą wypiekany na miejscu chleb – nieodłączny polski specjał.

Restauracja Marilor to prawdziwa radość z pysznej kuchni!

Radość z pysznego jedzenia.

Nowa, zakopiańska Restauracja Marilor to autorska propozycja nowoczesnej i lekkiej kuchni polskiej z nutą światowych inspiracji i bogactwem lokalnych składników. Jasne wnętrza pełne zakopiańskiej historii, z nowoczesnym sznytem i niezobowiązująca atmosferą wręcz emanują dobrą energią i zapraszają, by znaleźć radość ze wspólnych chwil przy doskonałym jedzeniu. Wnętrze restauracji pełne jest zakopiańskich akcentów – starych plakatów czy widocznych na głównej ścianie reprodukcji obrazów Zofii Stryjeńskiej, nawiązujących do klimatu zabytkowej Willi Marilor i jej długiej historii. Zakopiański klimat, przyjazna atmosfera i świetna obsługa tworzą miejsce, gdzie z przyjemnością spotkacie się z przyjaciółmi czy rodziną na lunchu, niedzielnym obiedzie lub wykwintnej kolacji z kieliszkiem idealnie dobranego wina.

W menu znajdą się zaskakująco lekkie i pięknie podane dania z jagnięciny, ryb, najlepszego polskiego drobiu czy specjalnej sezonowanej wołowiny. Na uwagę zasługują Tapasy – komponowane każdego dnia z najlepszych, regionalnych składników. W karcie zadbano też o propozycje dań dla wegetarian. Doskonałe wina i pyszne desery, w tym własnej roboty domowe lody czy eklerki, będą doskonałym dopełnieniem posiłku i sprawią, że szybko od nas nie wyjdziecie!

Wiemy też, że kochacie pieczywo – z nami nie jest inaczej! W restauracji Marilor zapach wypiekanego na miejscu chleba zaprasza, by poczuć się jak w domu. Chleb będzie można kupić na miejscu dla siebie lub przywieźć jako prezent z podróży do Zakopanego. Restauracja Marilor mieści się w zabytkowej, zakopiańskiej Willi Marilor, przy ul. Kościuszki 18. Czynna jest codziennie od 13:00 – 22:00.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Mateusz Malinowski
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Tadeusza Kościuszki 18, 34-500 Zakopane

l2.png

+48 18 20 00 680

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page