top of page

REGALE BAR & RESTAURANT

3 widelce.png

Regale Bar & Restaurant, mieszcząca się w legendarnym Hotelu Saskim Kraków Curio Collection by Hilton w samym sercu Krakowa, jest pierwszą prestiżową restauracją tej marki na świecie.
Bazując na najwyższej jakości produktach pochodzących od zaufanych, lokalnych dostawców, restauracja serwuje dania tradycyjnej, polskiej kuchni z międzynarodowym akcentem, umiejętnie łącząc tradycję z najnowszymi trendami kulinarnymi. Regale Bar oferuje oryginalną kartę koktajli i tajniki miksologii, przez które przeprowadzają gości barmani. Autorskie koktajle powstają na bazie domowych nalewek, infuzowanych wódek, sezonowych owoców oraz niewielkich porcji markowych alkoholi. Ich niepowtarzalność podkreślają tłoczone na kostkach lodu sygnatury Regale. Na specjalne życzenie gości, obsługę przy stoliku może też świadczyć miksolog. Z kolei bogata lista win obejmuje niemal wszystkie kontynenty świata. Regale oferuje wyjątkowe, najwyższej jakości doznania kulinarne w niezwykłych wnętrzach.
Elementy wystroju inspirowane są, podobnie jak w całym hotelu, motywami muzycznymi. Luksusowy ton pomieszczeniom nadaje paleta królewskich barw: zieleni, złota i różu. Cała przestrzeń restauracji może pomieścić 80 osób. Składają się na nią cztery oddzielne sale o różnym charakterze. Restauracja Regale przystosowana jest również dla osób z niepełnosprawnością - w tym celu została przygotowana specjalna pochylnia.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Roman Pawlik
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Sławkowska 3, 31-014 Kraków

l2.png

+48 728 411 778

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page