top of page

KARCZMA U KLAGÓW

3 widelce.png

Działamy na rynku od 1993 roku. Oferujemy pełny zakres organizacji wszystkich imprez okolicznościowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowa pomoc. O naszej profesjonalności świadczy fakt, iż jesteśmy czwartym pokoleniem restauratorów działających na ziemi łąckiej. Nasze początki sięgają czasów przedwojennych.

Karczma u Klagów jest wstanie obsłużyć 200 osób. Z naszej strony możemy zagwarantować kulturalną oraz profesjonalną obsługę oraz wspaniałe i niepowtarzalne posiłki przygotowane bezpośrednio przed podaniem. Nasi kucharze przygotują dla Państwa tradycyjne góralskie jadło charakteryzujące się niepowtarzalnym smakiem oraz góralskim aromatem .

W okresie lata czeka na Państwa ogródek letni z grillem który pomieści około 40 osób położony w malowniczej scenerii łąckich gór. Przed karczmą jest parking dla samochodów.

Nasza Karczma jest w stanie przygotować każdą uroczystość :wesela, komunie, bankiety. Z naszymi gośćmi przygotujemy niepowtarzalne menu. Każdy kto zechce zorganizować w Karczmie przyjęcie może liczyć na wiele gratisów np. przejazd białą limuzyną i wiele innych.

Piękno naszej karczmy nie sposób opisać w kilku czy nawet kilkunastu zdaniach , dlatego zapraszamy do odwiedzenia KARCZMY U KLAGÓW.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Bartłomiej Klag
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Łącko 700, 33-390 Łącko

l2.png

18 444 63 05

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page