top of page

HOTEL ILKUS & RESTAURANT

3 widelce.png

Hotel Ilkus & Restaurant to młody obiekt restauracyjno-noclegowy na mapie, przy szlaku Orlich Gniazd i jedynej w Europie Pustyni Błędowskiej. Ten piękny region słynie jeszcze z wielu ciekawych miejsc, które mogą zwiedzić Nasi goście.

Sercem obiektu jest restauracja stworzona dzięki miłości do gotowania, zaangażowaniu ludzi z pasją, gastronomicznym marzeniom oraz wieloletniemu doświadczeniu. Podczas pracy nad każdym menu Restauracji Ilkus przyświecają nam zasady filozofii zero waste. W naszej kuchni królują przede wszystkim składniki ze sprawdzonych, lokalnych gospodarstw. Wprowadzamy również własnoręczne wyroby, które tworzymy z pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu możesz skosztować w naszej Restauracji Ilkus między innymi: przepysznego pieczywa, makaronów oraz alkoholi. Kolacje degustacyjne to wydarzenia, podczas których zawsze próbujemy zaskoczyć Naszych Gości. Dlatego nierzadko towarzyszy im występ muzyczny lub spotkanie z artystą. Innym razem decydujemy się na zmianę formuły kolacji na grillową.

Każde wydarzenie różni się formą przygotowania potraw. Latem zapraszamy Naszych Gości do ogródka, w którym na ich oczach przygotowujemy wyjątkowe potrawy. Z kolei zimowe kolacje degustacyjne odbywają się zazwyczaj w środku restauracji.

Na takie spotkania z dobrym smakiem zapraszamy Naszych Gości raz w miesiącu, podczas których wprowadzamy menu składające się z 5 lub 7 dań. Opcjonalnie można skorzystać również z pairingu wina.

W naszym barze możecie skosztować również niepowtarzalnych alkoholi handmade. Gwarantujemy, że pozostawią one na Waszym podniebieniu niezapomniany posmak. Kiedy zniknie, z pewnością wrócicie po więcej.

Nasi szefowie kuchni przygotują szybki lunch, wykwintną kolację, zorganizują imprezę okolicznościową oraz przyjęcie niespodziankę.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Krzysztof Haras, Andrey Kucheryavy
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Główna 2, 32-329 Krze

l2.png

+48 668 215 455

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page