top of page

JAKUBOWA IZBA

3 widelce.png

Karczma Jakubowa Izba to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Lubelszczyzny, w którym kultywujemy najlepsze tradycje polskiej kuchni. Oryginalna architektura oraz niepowtarzalny charakter wnętrz sprawiają, że wizyta w Jakubowej Izbie stanowić może nie tylko kulinarną, ale i turystyczną atrakcję. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna obsługa w strojach z folkowymi akcentami i płynącą z głośników biesiadna, góralska muzyka pozwolinaszym Gościomchoć na chwilę przenieść sięw te magiczne, podhalańskie klimaty.

- Tradycyjne, staropolskie receptury w połączeniu ze świeżymi i naturalnymi składnikami są kluczem do sukcesu w naszej kuchni a profesjonalizm i dbałość o szczegóły to mój sposób na zwieńczenie każdego dania. Mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce. Życzę Państwu, aby wizyta w Jakubowej Izbie była przygodą pełną doskonałych kulinarnych wrażeń. - szef kuchni, Agnieszka Grzesiuk - Mrozik.

W ciągu dziewięciu lat działalności pięciokrotnie znaleźliśmy się w prestiżowym gronie stu najlepszych restauracji w Polsce jako laureaci pięciu kolejnych edycji ogólnopolskiego konkursu „Poland 100 Best Restaurants”. Ponadto, pięciokrotnie trafiliśmy też do elitarnego grona najlepszych restauracji i hoteli w Polsce rekomendowanych przez miesięcznik Forbes. Jako miejsce przyjazne Rodzinie z Dziećmi otrzymaliśmy certyfikat „Okiemmamy.pl”, a w programie „Dobre Bo Polskie” przyznano nam Godło „Restauracji Roku 2018”.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Tomasz Słodownik
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Niwa Babicka 91, Ryki

l2.png

+ 48 81 8651919

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page