top of page

SOLMARINA RESTAURANT

3 widelce.png

Solmarina Restaurant to nie tylko miejsce, które czerpie z bogactwa smaków regionalnych, ale także urozmaiconych inspiracjami kuchni francuskiej. Nasza kuchnia łączy prestiż z autentycznymi doznaniami smakowymi, tworząc niepowtarzalne miejsce na kulinarnej mapie.

W eleganckiej atmosferze restauracji Solmarina, która stanowi nieodłączną część lokalnego krajobrazu kulinarnej sceny, goście mają okazję delektować się wykwintnymi potrawami opartymi na owocach morza, soczystych stekach, włoskich pizzach oraz unikalnych smakach regionalnych.

Podkreślamy najwyższą jakość i świeżość naszych dań. Z dumą prezentujemy szeroki wybór przysmaków z owoców morza, takich jak krewetki, ośmiornice, ostrygi i wiele innych, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasze dania mięsne, zwłaszcza soczyste i aromatyczne steki, są prawdziwą ucztą dla miłośników mięsnych wykwintności. Oczywiście nie zapominamy także o gościach wegetariańskich jak i wegańskich, którzy na pewno znajdą dla siebie coś nie powtarzalnego.

W restauracji Solmarina nie tylko dbamy o jakość składników, ale także inspirujemy się różnorodnością kuchni francuskiej, dodając unikalny smak naszym daniom. To połączenie autentycznych smaków regionalnych z delikatnością francuskiego kulinarnego rękodzieła sprawia, że nasze menu jest niezwykle zróżnicowane i satysfakcjonujące dla podniebień naszych gości.

W restauracji Solmarina nieustannie dążymy do tego, aby każda wizyta była niezapomnianym doświadczeniem kulinarnym, podkreślając naszą pasję do wyjątkowego gotowania i tworzenia wyjątkowych smaków.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Jacek Majcherek
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Łąkowa 233, 83-011 Wiślinka

l2.png

+48 798 195 642

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page