top of page

RESTAURACJA PRZYSTAŃ I MARINA

3 widelce.png

Restauracja Przystań i Marina to lokale działające w samym sercu Wrocławia od 2008 roku. W 2022 roku wg rankingu Forbes i For Solutions znalazły się w gronie Top 50 Restauratorów.

W tygodniu idealne miejsce dla zapracowanych, którzy chcą zjeść smaczne śniadanie, lunch i omówić interesy z partnerem biznesowym. Wieczorem, przy magicznym widoku na oświetlony Uniwersytet Wrocławski można delektować się daniami kuchni Śródziemnomorskiej na spotkaniach z przyjaciółmi czy rodziną.

Położenie lokalu w centrum miasta, między dwoma historycznymi mostami Wrocławia, gwarantuje niezapomniane widoki na wrocławskie arcydzieła architektury bezpośrednio od strony rzeki. Miły nastrój zapewnia ciepły wystrój wnętrza, nastrojowa muzyka, serdeczna a zarazem profesjonalna obsługa. W okresie letnim ogromnym zainteresowaniem cieszy się taras restauracji z magicznym widokiem na Uniwersytet Wrocławski.

Restauracja w dobie pandemii nie przestała działać ani przez moment. Dzięki pomysłowości Szefa Kuchni, Karola Sankowskiego menu zostało szybko przekształcone i dostosowane do oferty na wynos i sprawnego dowozu. Obok lokalu utworzono strefę "Przystań drive" gdzie bez wchodzenia do wnętrza można było zamawiać autorskie buły z owocamii morza i dania dla dzieci. Szef z zespołem stworzył własną wędzarnię, w której wędził pastrami idealne do oferowanych dań. Powstało też menu degustacyjne na wynos wraz z instrukcjami do przygotowania w domu - poprzez połączenie internetowe można było przeżyć kolację degustacyjną z komentarzem Szefa bezpiecznie u siebie w domu. Oferty koszy i boxów okolicznościowych do dzisiaj cieszą się dużym zainteresowaniem pomimo powrotu do normalnego funkcjonownia lokali :) Wszystkie oferty na wynos pakowane są w eko pojemniki przyjazne dla środowiska.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Karol Sankowski
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Księcia Witolda 2, 50-202 Wrocław

l2.png

502 130 893

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page