top of page

MARTIM RESTAURANT

3 widelce.png

W zapierającej dech w piersiach lokalizacji we Wrocławiu, z widokiem na Odrę we Wrocławiu, znajduje się Martim, współczesna portugalska restauracja z kreatywnym, międzykontynentalnym akcentem.

Jako inspirację kulinarną wykorzystujemy wyprawy morskie i wiek odkryć co jest naszym motywem przewodnim w Martim. Badamy wpływy gastronomiczne, które Portugalczycy kiedyś zastali i zostawili, podczas swoich podroży eksplorując nowe światy. Z pasją tworzymy oryginalne smaki i odważnie rozwijamy nasze menu.

Jesteśmy jedną z nielicznych restauracji specjalizujących się w owocach morza i rybach we Wroclawiu, gdzie menu zmienia się kilka razy w roku, tak aby można było znaleźć najlepszej jakości produkty sezonowe. Dodatkowo, klasyka kuchni portugalskiej miesza się z wielkimi inspiracjami kulinarnymi wywodzącymi się z Indii, Brazylii czy Japonii. Starannie opracowana portugalska lista win doskonale uzupełnia autorskie menu szefa kuchni, skupiające się na Petiscos, opcji do podziału miedzy gośćmi, która jest mocno podkreślana w restauracji Martim.

To wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Polski, z całkowicie otwartą kuchnią i przemyślanym wystrojem, ma swoją kolorystykę żywo przywołującą odcienie i tonacje Portugalii. Jasna zieleń oceanu, głęboka czerwień odzwierciedlająca bogatą portugalską kulturę winiarską i beżowe odcienie w postaci korka - materiału pochodzącego z południa Portugalii.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Joao Silva
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Pomorska 1/1a, 50-215 Wrocław

l2.png

+48 538 494 840

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page