top of page

RESTAURACJA DOTYCHCZAS

3 widelce.png

Restauracja Dotychczas to miejsce na mapie tyskich restauracji, które przyciąga do siebie Gości zdrową i smaczną kuchnią, profesjonalną obsługą oraz ekologicznym podejściem do serwowanych posiłków. Nasze menu opiera się na zdrowych i sezonowych składnikach, dzięki czemu o każdej porze roku jesteśmy w stanie serwować świeże i przepyszne dania. Do naszej restauracji możesz wpaść na obiad, popołudniowy lunch, kolację czy słodką przekąskę w gronie rodziny, przyjaciół czy kontrahentów. To również doskonałe miejsce do organizacji różnego typu uroczystości na oddzielnej sali. W naszym lokalu można zorganizować m.in. chrzciny, wesele, roczek czy stypę a także imprezy firmowe.

Aranżując wystrój naszej restauracji chcieliśmy podkreślić przywiązanie do natury i ekologicznych wyrobów. Istotnym elementem restauracji jest prawdziwa zielona ściana oraz inne rośliny, które ożywiają wnętrze, jednocześnie sprawiając, że przestrzeń jest bardzo przytulna. W tym wyjątkowym miejscu nie mogło zabraknąć mebli wykonanych ze 100% naturalnego drewna.

Nasza restauracja składa się z dwóch sal: a'la carte na parterze na ok 65 osób oraz sala przyjęć na piętrze na ok 80 osób. Zarówno ich wnętrze, jak i teren znajdujący się wokół posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Zadbaliśmy również o stworzenie pokoju matki i dziecka, w którym w komfortowych warunkach pociechę można przewinąć czy nakarmić. Kolejną zaletą restauracji Dotychczas jest bardzo duży parking na terenie Mercado Parku, który z pewnością docenią nasi zmotoryzowani Goście. Posiadamy również stojaki na rowery gdzie bezpiecznie można zostawić swój pojazd. W całym lokalu dostępne jest WiFi.

Nie możemy również nie wspomnieć o pięknym ogrodzie na ok 60 osób, graniczącym z restauracją, który można podziwiać przez przeszklone ściany restauracji. To doskonałe miejsce na chwile wytchnienia podczas ucztowania, gdzie można zaczerpnąć świeżego powietrza i delektować się naturą.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Rafał Czauderna
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Sikorskiego 72, 43-100 Tychy

l2.png

+48 730 122 224

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page