top of page

MEAT ME

3 widelce.png

Restauracja MEAT ME to miejsce pełne pasji i dobrego jedzenia, przygotowanego z dużą starannością tak, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy.
Nietuzinkowe, zaskakujące wnętrze - architektoniczna, energetyczna fuzja kontrastów i odważnych połączeń tworzących miejską oazę pełną pozytywnej energii, zachęcającą do spotkań pełnych smaku. Panoramiczny widok na miasto z przestronnych i komfortowych tarasów zapraszających do relaksu. Lokal przyjazny rodzinom, usytuowany na 2 piętrze budynku z windą w centrum Limanowej.

KUCHNIA:

Kulinarny tygiel smaków wypełniony wyjątkową atmosferą. Umiejętne połączenie inspiracji rodem z tradycji polskiej kuchni serwowanej w zmodernizowanym wydaniu z innowacyjnością w kreowaniu dań. Wykwintny smak mięsa najwyższej jakości - w tym sezonowanego, bogatego w walory smakowe, przygotowywanego w żywym ogniu w piecu marki Mibrasa opalanym węglem kubańskim, uzyskiwanym z tropikalnych roślin. To także propozycje dla miłośników dań wege, lekkie desery, orzeźwiające koktajle i drinki na światowym poziomie.

OFERTA:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości komponujemy specjalne menu okolicznościowe, doradzamy przy organizacji imprez zorganizowanych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, spotkania w gronie najbliższych. Dbając o komfort naszych gości, oddając do ich pełnej dyspozycji klimatyzowane sale, w nowoczesnym wystroju. Nasza restauracja jest jednym z nielicznych miejsc do organizacji zarówno kameralnych przyjęć jak i dużych imprez okolicznościowych. Zapewniamy miłą atmosferę oraz znakomite jedzenie.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Krzysztof Żurek
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dane teleadresowe:
l1.png

Marka 12, 34-600 Limanowa

l2.png

+48 883 844 712

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png

Dania wegetariańskie

bottom of page