top of page

RESTAURACJA MARCONI

3 widelce.png

Restauracja Marconi mieści się w zabytkowym, starannie odrestaurowanym Hotelu**** Pałac Romantyczny w Turznie. Obiekt położony jest zaledwie 15 km od centrum Torunia oraz 1 km od węzła autostradowego A1. Zespół pałacowo-parkowy to miejsce z historią w tle. W przeszłości zamieszkiwali tu przedstawiciele znamienitych polskich rodów, gościł tu m.in. jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów i jeden z najsłynniejszych pianistów polskich Fryderyk Chopin.

Naszym celem było stworzenie wyjątkowego, klimatycznego miejsca, w którym pobyt uświetni zarówno romantyczne otoczenie parku, jak i wytworne wnętrza Pałacu, wraz ze strefą relaksu SPA. Do dyspozycji Naszych Gości oddajemy 2 przestronne restauracje, idealne na uroczystości weselne, komunie oraz jubileusze oraz 6 nowoczesnych sal szkoleniowo-konferencyjnych. Kolejnym niewątpliwym atutem jest możliwość organizacji spotkań grillowych i innych imprez plenerowych na świeżym powietrzu w pałacowym parku.

W zgodzie z historią Pałacu Romantycznego w sezonowej karcie menu Restauracji Marconi spotkać można przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni dworskiej w nowoczesnym wydaniu. Tradycją stały się już sezonowe premiery smakowe dań z gęsiny kołudzkiej, jagnięciny, dziczyzny, czy też królika. Dania przygotowywane są zgodnie z zasadami slow food i przyrządzane tylko i wyłącznie z wyselekcjonowanych, świeżych produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Dzięki dbałości o detale potraw i wspieranie inicjatyw sprzyjających promowaniu narodowej sztuki kulinarnej restauracja zdobyła także zaufanie regionalnej sieci Dziedzictwa Kulinarnego Kujaw i Pomorza, a także została doceniona i nagrodzona poziomkami przez Panią Magdę Gessler w jej prestiżowym przewodniku Poziomki 2018/2019. Kilkukrotnie Restauracja Marconi pojawiła się też w Żółtym Przewodniku Kulinarnym Gault & Millau.

t1.png
SZEF KUCHNI MATEUSZ SZPYTMA.jpg
chef (2).png
Krzysztof Kierski
Udogodnienia i serwis:
Projekt bez tytułu (18)_edited.png
Menu dziecięce

Menu dla dzieci

Projekt bez tytułu (17)_edited.png
Projekt bez tytułu (46) (1).png

Klimatyzacja

Projekt bez tytułu (20)_edited.png
Projekt bez tytułu (50) (1).png
Projekt bez tytułu (19)_edited.png
Projekt bez tytułu (49) (1).png

Parking

Miejsca na zewnątrz

Projekt bez tytułu (16)_edited.png
Projekt bez tytułu (51) (1).png
Projekt bez tytułu (15)_edited.png
Projekt bez tytułu (48) (1).png

Dania bezglutenowe

Dania wegetariańskie

Dane teleadresowe:
l1.png

Toruńska 1, Turzno, 87-148 Łysomice

l2.png

+48 56 642 31 00

l4.png
www2.png
g1.png
g2.png
g3.png
bottom of page